CQI Eğitimleri

CQI Eğitimleri

 • CQI-8 Kademeli Proses Denetimi (Layered Process Audit)

  Eğitimin Amacı

  Müşteri özel istekleri kapsamında ve CQI-8 kılavuzu temelinde LPA denetimi gerçekleştirebilme yeteneği kazanmak.

 • CQI-9 Isıl İşlem Sistemi Değerlendirmesi Eğitimi

  Eğitimin Amacı

  CQI-9 kapsamında, müşteri isteklerinin yerine getirilmesi; özel amaçlı CQI-9 eğitimlerinin birebir karşılanması; varsa teknik bilgi ve mevzuata ait eksikliklerin giderilmesi.

 • CQI-11 Kaplama Sistemi Değerlendirmesi Eğitimi

  Eğitimin Amacı

  CQI-11 kaplama imalat yönetim sistemi kapsamında, müşteri isteklerinin yerine getirilmesi; özel amaçlı CQI-11 eğitimlerinin birebir karşılanması; varsa teknik bilgi ve mevzuata ait eksikliklerin giderilmesi.

 • CQI-12 Kataforez Boya Sistemi Değerlendirmesi Eğitimi

  Eğitimin Amacı

  CQI-12 kataforez boya imalat yönetim sistemi kapsamında, müşteri isteklerinin yerine getirilmesi; özel amaçlı CQI-12 eğitimlerinin birebir karşılanması; varsa teknik bilgi ve mevzuata ait eksikliklerin giderilmesi.

 • CQI-14 Otomotiv Garanti Yönetimi Eğitimi

  Eğitimin Amacı

  Otomotivde garanti yönetim sistemi şartlarının anlaşılması, müşteri özel isteklerinin garanti yönetimine ilişkin olarak değerlendirilmesi ve iyi bir garanti yönetimi sistemi uygulanmasıdır.

 • CQI-15 Kaynak Sistemi Değerlendirmesi Eğitimi

  Eğitimin Amacı

  CQI-15 kaynaklı imalat yönetim sistemi kapsamında, müşteri isteklerinin yerine getirilmesi; özel amaçlı CQI-15 eğitimlerinin birebir karşılanması; varsa teknik bilgi ve mevzuata ait eksikliklerin giderilmesi.

 • CQI-19 Alt Tedarikçi Yönetim Prosesi Eğitimi

  Eğitimin Amacı

  Alt tedarikçi yönetim esaslarını anlamak ve uygulama kabiliyeti kazanmak.

 • CQI-23 Kalıp Sistemi Değerlendirmesi Eğitimi

  Eğitimin Amacı

  CQI-23 kalıp sistemi kapsamında, müşteri isteklerinin yerine getirilmesi; özel amaçlı CQI-23 eğitimlerinin birebir karşılanması; varsa teknik bilgi ve mevzuata ait eksikliklerin giderilmesi.

 • CQI-27 Döküm Sistemi Değerlendirmesi Eğitimi

  Eğitimin Amacı

  CQI-27 döküm imalat yönetim sistemi kapsamında, müşteri isteklerinin yerine getirilmesi; özel amaçlı CQI-27 eğitimlerinin birebir karşılanması; varsa teknik bilgi ve mevzuata ait eksikliklerin giderilmesi.